Lokalita

Perfektní místo pro život, vše je zde dostupné

V prostředí Českomoravské vrchoviny

Projekt Rezidence Čechovka je situován do malebného prostředí Českomoravské vrchoviny, kde v údolí řeky Sázavy leží královské město Havlíčkův Brod. Z hlediska napojení lokality na hlavní městské komunikace lze hovořit o téměř dokonalém místě – pozemek se nachází v tiché jihovýchodní lokalitě města, v přiměřené vzdálenosti od hlavní silnice vedoucí do nedalekého Humpolce, nebo do krajského města Jihlavy. Přesto zde není ničím rušena jedinečná atmosféra místa.

Občanská vybavenost v blízkosti

Veškerá občanská vybavenost se nachází v přiměřené vzdálenosti od rezidenčních bytových domů. Město nejen svým návštěvníkům nabízí turistický ráj s bohatou historií. Střed města je součástí památkové rezervace a oplývá mnoha objekty postavenými v rozličných stavebních slozích. Všechna zajímavá místa protíná naučná stezka, která vede přes celé město. Mezi nejznámější historické i kulturní zastávky patří Havlíčkův dům, Muzeum Vysočiny, stará a nová radnice s infocentrem a také Malinův dům, což je jedna z nejkrásnějších staveb s dochovanými gotickými prvky.

Lokalita

Havlíčkův Brod je i přes svou velikost místem, kde existuje možnost bohatého kulturního využití a jeho okolí láká k výletům do přírody a příjemným procházkám či sportovním aktivitám.

Kontakt

Kde se nachází Rezidence Čechovka?

Projekt rezidenčních bytových domů vyrostl na pozemku parcelní č. 499/11 a dále 499/71 v k. ú. H. Brod v lokalitě již vybudovaných bytových domů Villa Parku Čechovka. Klidné místo, nacházející se nedaleko centra města, je napojené na dopravní infrastrukturu. Dopravní uzel spojuje H. Brod s nedalekým krajským městem Jihlavou, s Humpolcem, Světlou nad Sázavou, Chotěboří a Přibyslaví.

Uzavřený areál moderních rezidenčních bytů.